TEA TIME STORIES - OPOWIEŚCI NA PODWIECZOREK

TEA TIME STORIES- Moje Pierwsze Angielskie CzytankiTEA TIME STORIES - OPOWIEŚCI NA PODWIECZOREK
MOJE PIERWSZE ANGIELSKIE CZYTANKI

Jeśli szukacie zabawnych opowiastek w języku angielskim, które w ciekawy sposób pomogą rozwijać umiejętności językowe dzieci, sięgnijcie po TEA TIME STORIES! To seria książeczek przygotowana z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Krótkie historyjki zilustrowano z humorem i fantazją, a przewodnikiem po nich jest sympatyczny Pan Czajniczek!

CzajniczekKim jest Pan Czajniczek? Pan Czajniczek jest prawdziwym angielskim imbryczkiem, który uwielbia snuć opowieści. I dlatego codziennie , o piątej popołudniu, gdy nadchodzi czas na podwieczorek, wesoło bucha parą i opowiada zabawne historie w języku angielskim!

Sorry, you have not enough rights to view this image.Do każdej książeczki dołączona jest płyta z nagraniem. Panu czajniczkowi głosu udzielił Kevin Aiston- NATIVE SPEAKER OF BRITISH ENGLISH. Dzięki temu TEA TIME STORIES to nie tylko ciekawa czytanka, ale także audiobook, który można wykorzystać razem z książeczką lub odrębnie, nie tylko w porze podwieczorku!

A tak  książeczki wyglądają w środku:)))

Tea Time Stories -bohaterowie Tea Time Stories -  od wewnątrz

 

 

 

Recenzja na portalu dziecipoznan.pl
Milly the monkey
, George the kitten, Cathy the mouse, Benjamin the bear
Recenzja na blogu Kajecisko
Recenzja na blogu Zakurzona półka
Recenzja na Czasdzieci.pl
Recenzja na  blogu Prowincjonalna Nauczycielka 
Recenzja na blogu Ogród książek Mad
Recenzja na blogu Czytanki przytulanki
niania.pl poleca