Spotkania autorskie / Author's visits

 

WIOSENNE SPOTKANIA AUTORSKIE_1 Wkrótce (choć jeszcze skryta pod śniegiem) nadejdzie wiosna. I dlatego już dziś ZAPRASZAM NA WIOSENNE SPOTKANIA AUTORSKIE

Biblioteki, Przedszkola, Szkoły... Ja i bohaterowie moich książek chętnie Was odwiedzimy!

A dlaczego warto się z nami spotkać?

Bo... poznanie autora, wzmaga apetyt na czytanie, a czytanie jest jak kosztowanie różnych dań i znajdowanie własnych, ulubionych smaków:)))

A zatem... jeśli chcecie wiedzieć dlaczego pewnego dnia zajęłam się pisaniem...

...czy lubię deszcz czy wolę słońce i co jadam na śniadanie

i jak to się dzieje, że często kolorowe korale noszę,
chętnie Wam o tym opowiem! W tej sprawie o kontakt proszę:)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Spotkania autorskie są dostosowane do wieku czytelnika:

1. Dla maluchów trwają około 45 minut.  Podczas spotkania wypływamy , jak prawdziwi piraci , na morze książkowej przygody. W specjalnych czapkach, które teleportują nas na nieznane wody.

2. Dla starszych dzieci spotkanie trwa około godziny. Starszym dzieciom proponuję podróż w krainę wyobraźni, jak w jednej z moich piosenek: "...balonem, sterowcem, czy smokiem, latawcem z puszystym ogonem lub lekkim jak chmurka obłokiem".

3. Dzieciom szkolnym proponuję rozmowę o tym, czym jest WENA TWÓRCZA i czy każdy może spotkać ją na swej drodze.

Poza tym...na naszych spotkaniach  staram się przybliżyć dzieciom na czym polega praca autora ( bo przecież to nie tylko klikanie na komputerze, lub bazgranie piórem/długopisem czy ołówkiem po papierze) czytam fragmenty książek, odpowiadam na (często) niełatwe pytania- jak na przykład słynne już zdanie: CZY AUTOR MUSI NOSIĆ OKULARY? W spotkaniu towarzyszy mi zawsze pacynka przedstawiająca  jednego z moich głównych bohaterów- BARTEK KONICZYNA oraz brosza KOT MAURYCY (bohater z okładki mojej najnowszej książki) no i... zawsze zapraszam do nas Panią Wenę. Bez niej nie istniałoby pisanie i nie mogłoby odbyć się, żadne ciekawe spotkanie.

Pozdrawiam serdecznie
Danuta Zawadzka (dla Was... Uta)