Książki

Z zamiłowania…

…jestem autorką książek, wierszy oraz piosenek dla dzieci.

Z wykształcenia, nauczycielką języka angielskiego. Często jednak łączę swoje doświadczenie zawodowe z pasją twórczą. Przekładam literaturę dziecięcą z języka angielskiego na polski  lub z polskiego na angielski, a także piszę książki dla dzieci do nauki i zabawy z językiem.

Pisanie to moja pasja.

Każda książka , każdy nowy projekt, nad którym pracuję przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Jednak pisarskie sukcesy nie były mi pisane tak od razu, tak jak nie od razu zostaje się mistrzem kierownicy. Każda nowa książka doskonali mój warsztat pracy, a każdy projekt jest dla mnie ciekawym i rozwijającym doświadczeniem. Dlatego też chętnie podejmuję współpracę z różnymi wydawcami. Dzięki temu mogę rozwijać się na różnych polach.

Podczas ponad dziesięcioletniej pracy autorskiej współpracowałam z wieloma wydawcami, ale najdłużej z Wydawnictwem SKRZAT. To właśnie podczas tej współpracy powstały bestsellerowe pozycje takie, jak przygody Bartka Koniczyny, Tajemnica Zaczarowanego Klasera, Gorgoś Wynalazca na Tropie własnego Talentu, seria Weź Książeczkę na Wycieczkę, TEA TIME STORIES czy też popularna wśród przedszkolaków seria śpiewniczków: PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA.