Nauka angielskiego

Jestem nauczycielką języka angielskiego oraz absolwentką Collegium Języków Obcych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Prowadzę zajęcia z nauczania języka angielskiego oraz szkolenia z metod nauczania.

To nie ja wybrałam zawód nauczyciela. Ten zawód wybrał mnie. I dziękuję za to losowi, bo cenię sobie tę pracę. Pracę, która daje wiele satysfakcji i radości, gdyż nauczyciel to przewodnik po świecie wiedzy. Przewodnik, który wspiera w drodze do celu, ale nie nosi plecaka. Kiedy moi uczniowie odnoszą sukcesy ja cieszę się razem z nimi, bo sukcesy moich słuchaczy są moimi sukcesami.

Przygotowuję do egzaminów, prowadzę lekcje oraz korepetycje, a z mojej pracowni wyszło wiele pokoleń uczniów zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Przykładam ogromną uwagę do tego, aby zajęcia odbywały się w przyjacielskiej, ciepłej atmosferze, odbiegającej stylem od sztywnej ławy szkolnej, czy spotkań biznesowych, gdyż wierzę, że dzięki temu uczniowie nie kojarzą nauki języka z przykrym obowiązkiem, z przyjemnością poznając tajniki języka.

W trakcie ponad dwudziestoletniej pracy zawodowej prowadziłam zajęcia w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich, szkółkach językowych oraz podczas zajęć indywidualnych. W pracy skupiam się głównie na zajęciach indywidualnych, jako, że tę metodę nauki uważam za najbardziej efektywną. Nie oznacza to, że nie prowadzę zajęć w grupach. Na pewnym etapie nauki grupa jest doskonałym rozwiązaniem. Jednak moja uwaga jest skupiona na indywidualnym podejściu do potrzeb ucznia.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą mądrego nastolatka. Ponadto (podobno) osobą ambitną, z natury radosną, pełną optymizmu i z dużym poczuciem humoru, które z przyjemnością wykorzystuję w pracy z uczniami i słuchaczami moich zajęć.

Serdecznie zapraszam do współpracy!