Spotkanie z Czytelnikami SP nr.2 w Luboniu

Luboń Sp.2_1 26 września odwiedziłam Czytelników Szkoły Podstawowej nr. 2 w Luboniu, a konkretnie klasę trzecią. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze bibliotecznego zacisza, w którym opowiadałam dzieciom o tym jak to jest być pisarzem i o bohaterach moich książek. Wszystkich tajemnic książek nie zdradziłam mając nadzieję zachęcić dzieci do przeczytania wspomnianych przeze mnie książek. Bawiliśmy się świetnie poznając losy BARTKA KONICZYNY i zgadując kim jest TAJEMNICZA DZIEWCZYNA, dlaczego znaczki mają kłopoty i po co |Gorgoś Wynalazca wybrał sie na poszukiwanie swojego talentu aż na koniec świata.

W prezencie, na pamiątkę naszego miłego spotkania otrzymałam dłuuuuuuuugaśną dynię, którą obiecałam nie przeznaczyć na zupę. Koleżanka dynia leży na parapecie, w mojej pracowni, ogląda świat przez okno i przysłuchuje się mojej pracy.

Obiecałam nadać jej imię...  (choć wymyślenie go nie było wcale takie łatwe!)..., które brzmi:  DYNIOLINA, bo jest dynią długaśną jak lina :)))

Mam nadzieję , ze spodoba Wam sie jej imię.

Pozdrawiam Was serdecznie i do poczytania, usłyszenia, albo kolejnego zobaczenia

Dan-UTA

P.S. Zdjęcia z naszego spotkania znajdziecie w galerii. Zapraszam do obejrzenia. (tu podziękowania dla p. Agnieszki za fotoreportaż!)