Szkolenia

ANGIELSKI W BIZNESIE

To, zazwyczaj, zajęcia grupowe przeznaczone dla pracowników firm, na których słuchacze nie tylko używają języka w praktyce, ale również uczą się jak dostosować styl języka do potrzeb biznesu i specyfiki branży, w której pracują.

Kultura biznesu ulega ciągłym przemianom, co ma również ogromny wpływ na jakość i styl używanego języka. Obecnie styl formalny, tak charakterystyczny dla świata biznesu, nieco złagodniał, na rzecz ocieplenia wizerunku i lepszego kontaktu z klientem. I taką właśnie wiedzę warto posiadać zanim siądzie się do stołu z biznesowym partnerem i rozpocznie negocjacje w języku angielskim, który rozpowszechnił się na międzynarodową skalę i cieszy się ogromną popularnością.

JAK SIĘ UCZYĆ, ŻEBY SIĘ NAUCZYĆ

Szkolenia dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz średnich podczas, których dzieci oraz młodzież uczą się różnych technik zarządzania procesem nauki języka w czasie, poprawnego robienia notatek, przyswajania słownictwa, gramatyki, a także pracy z tekstem i zadaniami rozwijającymi mówienie, słuchanie czy pisanie. Wszystko po to, aby wyposażyć ucznia w niezbędne narzędzia dzięki którym nauka języka będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, a efekty będą zachęcały do dalszej pracy.